Servis a podpora

 

tatraclima.sk » Ponuka » Servis

 

SERVIS

Všetko, čo nás obklopuje a prináša nám úžitok či radosť si vyžaduje starostlivosť. Akokoľvek kvalitný výrobok si zakúpime, vždy vieme jeho životnosť správnou starostlivosťou ešte viac predĺžiť. Keďže naše zariadenia spravidla nie sú určené na krátkodobé používanie, snažíme sa vaše investície zúročiť profesionálnym servisom. Zo skúseností vieme, že ideálna forma starostlivosti je od zakúpenia až po skončenie životnosti. Len ten, kto daný výrobok dobre pozná vie, ako sa jeho životnosť dá predĺžiť na čo najdlhšiu dobu.
 

Pre nás sa to skončením 2 ročnej zákonnej záruky nekončí!

 

Je skvelé vedieť na koho sa obrátiť, keď máte s výrobkom problém. Je ukľudňujúce vedieť, že máte za sebou profesionálneho partnera, ktorý má dlhoročné skúsenosti, na stovkách realizácii a nemusíte sa báť, že v prípade potreby ho už na trhu nenájdete. Avšak, riešiť už vzniknutý problém nie je našou prioritou. Myslíme si, že zariadenie by malo zákazníkovi bezproblémovo slúžiť čo najdlhšie, a preto sa snažíme smerovať najmä na oblasť prevencie a pravidelnej kontroly našich zariadení. Ponúkame našim zákazníkom dlhodobú a najmä komplexnú starostlivosť.
Zverte sa do rúk profesionálom!

 

Poznáte legislatívu?

Všetci sme sa určite stretli s pojmom „neznalosť zákona neospravedlňuje“ a boli možno mnohokrát vďační za informáciu od príbuzného či známeho o zmene nejakého zákona, ktorý sa nás týka. Vďaka tomu, že sa v danej problematike vyznal nás možno obišla vysoká pokuta. Aj v oblasti, v ktorej sa pohybujeme my, je samozrejme, legislatíva dôležitá. Nebudeme našich zákazníkov zaťažovať zákonmi a ich zmenami a považujeme si za povinnosť evidovať tieto zmeny miesto našich zákazníkov. Radi a včas upozorníme našich zákazníkov na zmenu, ktorá sa dotýka ich zariadenia.
 
Spoľahnite sa na nás!

Pravidelný servis tepelného čerpadla

Viete ako vyzerá servis tepelného čerpadla? My Vám to radi ukážeme. Pravidelný servis má svoje opodstatnenie. Okrem toho, že pravidelným servisom predlžujete životnosť zariadeniu, preveríte ním aj bezpečných chod zariadenia. Uistite sa, že nedochádza k únikom nebezpečných látok, že nános špiny neznižuje jeho efektívnosť a technik Vám poradí aj s nastavením a bežnou údržbou zariadenia. Servis sa odporúča vždy po vykurovacej sezóne. Od Marca do Septembra. Objednať si ho môžete aj u nás.

 

tatraclima.sk » Ponuka » Servis

Certifikáty a európske fondy

     

 

Spoločnosť Tatra Clima,s.r.o. je nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu I.

Tatra Clima zvyšuje kvalitu poskytovaných služieb s podporou Európskeho sociálneho fondu. Viac informácií

Tatra Clima, s.r.o. zvyšila kvalitu poskytovaných služieb s podporou ESF

 

© 2012 Tatra Clima, s.r.o. Dlhé hony 4991 058 01 Poprad

   +421 52 7844 444 | tatraclima@tatraclima.sk