tatraclima.sk » Home » Spoločnosť

 

Tatra Clima, s.r.o.

Prinášame vzdušné priestory

Ovzdušie, ktoré nás obklopuje a je nevyhnutnou súčasťou našich životov, sa v priebehu posledných rokov natoľko zmenilo, že príjemné, vzdušné a kvalitné prostredie už nie je samozrejmosťou ako kedysi. Aby ste sa vy, vaši kolegovia v práci, ako aj vaša rodina cítili vždy príjemne a komfortne, existujeme my a naše technológie, ktoré pomáhajú skvalitniť prostredie okolo nás.

 

Či už práve pracujete, nakupujete alebo len tak relaxujete, my sa staráme o to, aby ste mali okolo seba vzdušný priestor ideálnej tepelnej pohody. Pretože nám záleží na tom, ako sa cítite, prinášame vám komplexné riešenia vetrania, chladenia a kúrenia, všetkých priestorov, ktoré navštevujete a máte radi.

 

Našim hlavným cieľom je spokojnosť našich zákazníkov, a preto neustále pracujeme na skvalitnení našich služieb. Milujeme výraz „všetko v jednom“, a preto svojim zákazníkom poskytujeme komplexné riešenia od prípravy projektu, cez výrobu, realizáciu a samozrejme, veľmi dôležitý záručný a pozáručný servis kúrenia, chladenia a vetrania pre váš dom, obchodný priestor alebo výrobnú prevádzku.

 

Zaoberáme sa realizáciami stavieb od rodinných domov, cez obchodné centrá až po priemyselné objekty. V tomto obore nie sme žiadni nováčikovia a svoje vedomosti a skúsenosti uplatňujeme tak, aby sa naši zákazníci nebáli dôverovať nám a aby sme my ich dôveru nesklamali. Portfólio našich spokojných zákazníkov je široké a dúfame, že sa doňho zaradíte aj vy. Tešíme sa na spoluprácu.

 

Spoločnosť TATRA CLIMA s.r.o. bola založená v roku 2004 s cieľom ponúknuť zákazníkom lepší, kvalitatívne odlišný prístup. Spojili sme niekoľkoročné obchodné a technické skúsenosti v oblasti vetrania a klimatizácie. Sme odborne pripravení vás sprevádzať od prvotnej myšlienky cez vypracovanie štúdie a projektovej dokumentácie, až po samotnú realizáciu dodávky a montáže.
Veľmi dobre si uvedomujeme potrebu starostlivosti o VZT systémy po inštalácii a spustení do prevádzky. Náš systém popredajnej starostlivosti vám umožní používať vaše klimatizačné zariadenia čo najefektívnejšie po čo najdlhšiu dobu životnosti.
 

„SOM SPOKOJNÝ.“

Toto chceme počuť. Toto je ALFA a OMEGA nášho úsilia. O toto nám ide v prvom rade. Nezáleží na tom, či ste majiteľ kaviarne, výrobný riaditeľ alebo stavbyvedúci. Chceme, aby všetci naši zákazníci boli spokojní a vieme ako to dosiahnuť. Sme pro-zákaznícky orientovaná firma, ktorej hlavným cieľom je od Vás počuť:
 

„SOM SPOKOJNÝ.“

Ak vás sklameme, už sa na nás neobrátite.
Nedáme vám príležitosť neobrátiť sa na nás.

 

Ing. Marián Dlugoš
konateľ

 

tatraclima.sk » Home » Spoločnosť

Certifikáty a európske fondy

     

 

Spoločnosť Tatra Clima,s.r.o. je nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu I.

Tatra Clima zvyšuje kvalitu poskytovaných služieb s podporou Európskeho sociálneho fondu. Viac informácií

Tatra Clima, s.r.o. zvyšila kvalitu poskytovaných služieb s podporou ESF

 

© 2012 Tatra Clima, s.r.o. Dlhé hony 4991 058 01 Poprad

   +421 52 7844 444 | tatraclima@tatraclima.sk