tatraclima.sk » Ponuka » Realizácia

 

REALIZÁCIA

Nielen kvalita výrobku zaručuje našu spokojnosť. Rovnako dôležitá je odborná montáž zariadenia. Len stovky realizácii nás naučili, ako správne namontovať jednotku, čo je dôležité sledovať pri montáži, na čo nezabudnúť, ale aj ako ušetriť zákazníkovi čas a peniaze. Realizácia projektu si vyžaduje dôslednú prípravu a práve preto naši profesionáli komunikujú ako so zákazníkom, tak s projektantom a investorom pri každej realizácii individuálne. Len vďaka dôslednej príprave sme schopní rýchlo reagovať na každú vzniknutú situáciu. Neodborný prístup vás môže stať aj niekoľko násobne viac peňazí a stráveného času, ako je potrebné.

Myslite ekonomicky!

 

Správna montáž zvyšuje životnosť výrobku

Málokto si uvedomuje, aké je dôležité výrobok správne umiestniť, namontovať, nastaviť a odskúšať. Avšak správne umiestnenie a odborná montáž dokáže zvýšiť životnosť zariadenia až o 50 %. Je samozrejmé, že nie všetkému môžeme rozumieť a občas nám aj dôležitá vec pripadá ako banalita. Nechceme, aby sa naši zákazníci museli stať odborníkmi, ak sa chcú vyhnúť problémom. Ochotne poradíme našim zákazníkom, kam umiestniť zariadenia, čo nezanedbať, ako často servisovať a samozrejme, aj ako ušetriť pri ich používaní. Každá montáž sa u nás končí profesionálnym zaškolením a odovzdaním dokumentácie o každom namontovanom zariadení. Ak sa aj napriek zaškoleniu vyskytne nejaký problém radi vám pomôžeme na našich kontaktných číslach.

Opýtajte sa, sme tu pre Vás!
 

tatraclima.sk » Ponuka » Realizácia

Certifikáty a európske fondy

     

 

Spoločnosť Tatra Clima,s.r.o. je nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu I.

Tatra Clima zvyšuje kvalitu poskytovaných služieb s podporou Európskeho sociálneho fondu. Viac informácií

Tatra Clima, s.r.o. zvyšila kvalitu poskytovaných služieb s podporou ESF

 

© 2012 Tatra Clima, s.r.o. Dlhé hony 4991 058 01 Poprad

   +421 52 7844 444 | tatraclima@tatraclima.sk