tatraclima.sk » Ponuka » Projekcia

 

Projekcia

Aj v bežnej praxi funguje porekadlo „dvakrát meraj a raz rež“, no v našej oblasti to platí hádam dvojnásobne. Totiž, nie je taký problém dokúpiť kúsok podlahy, keď vám chýba, ani predať zvyšné kachličky, ale opraviť nesprávne navrhnutú klimatizáciu, či opäť rozbiť steny kvôli zlým trúbkam, už také jednoduché nie je. Akákoľvek, aj tá najmenšia chyba v projekcii môže mať pre zákazníka obrovské následky. V prvom rade, samozrejme, z finančného, ale aj z časového či praktického hľadiska. A keďže chceme, aby naši zákazníci nikdy nemuseli takúto situáciu zažívať na vlastnej koži, máme k dispozícii vlastných projektantov vzduchotechniky, chladenia a vykurovania, ktorí denne spolupracujú s manažérmi realizácie, a tak minimalizujú riziko nevhodného projektu.

 

Čas sú predsa peniaze!

A aj v duchu tohto hesla sa snažíme osloviť našich zákazníkov a poskytnúť im maximálne pohodlie. Naše tímy z oblasti projekcie, obchodu, realizácie a výroby sú prepojené, a tak zákazník nemusí svoju predstavu vysvetľovať niekoľkokrát, navštívi jedno miesto, kde vybaví všetko čo potrebuje, čo výrazne urýchľuje celý proces vybavovania zákazky. Prijmite pozvanie na dobrú kávu v príjemnom prostredí našej modernej budovy a presvedčte sa o tom, že všetko sa dá aj rýchlejšie.
 

Neplytvajte peniazmi!

Spolupracujeme s profesionálmi!
Plne si uvedomujeme, že v dnešnej dobe nikto nemôže ostať stáť, a preto sa aj my snažíme stále posúvať ďalej. Radi prijímame nové nápady a sme otvorení novej spolupráci. Pracujeme aj s externými projektantmi a v prípade, že máte záujem o spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať.

 

tatraclima.sk » Ponuka » Projekcia

Certifikáty a európske fondy

     

 

Spoločnosť Tatra Clima,s.r.o. je nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu I.

Tatra Clima zvyšuje kvalitu poskytovaných služieb s podporou Európskeho sociálneho fondu. Viac informácií

Tatra Clima, s.r.o. zvyšila kvalitu poskytovaných služieb s podporou ESF

 

© 2012 Tatra Clima, s.r.o. Dlhé hony 4991 058 01 Poprad

   +421 52 7844 444 | tatraclima@tatraclima.sk